IMPULSY I PRO VÁŠ BYZNYS


Malá ochutnávka naší práce. Může vám přinést: 

  • Oživení týmového ducha -> všechny to víc baví -> větší šance na úspěch.
  • Efektivitu, která přináší úlevu, více času a prostoru na osobní život.
  • Rozvoj schopností lidí v týmu a jejich nové kompetence.
  • Pochopení širších souvislostí a smyslu toho, co vlastně děláme.
  • Setkání s těmi, kterým jsme pomohli a pochopení cesty, jak můžeme pomoci i vám.

 

PŘÍBĚH Z PRAXE


Krátké video vám ukáže, jak lze dosáhnout zásadního obratu ve vývoji firmy. Jak to často bývá, jde o souhrn maličkostí, které dokážou velké věci.

Každá firma je se svými majiteli a zakladateli spojená neviditelnou "pupeční šňůrou", která významnou měrou ovlivňuje její vývoj. Myšlení majitele se zrcadlí jak ve struktuře firmy, tak i ve vztazích a chování pracovníků, a to skrze jeho rozhodování, komunikaci a celkové "vyzařování osobnosti". Pohneme-li s tím hlavním kamenem, vše ostatní ten pohyb následuje. 
 

 

 

 

ROZHOVOR S KLIENTEM  


Podnikatel Ing. Karel Baran (38), působící kromě ČR také v Polsku, Francii a Rakousku se v roce 2013 pustil v jedné ze svých firem, a to FMT spol. s r.o. do realizace nového tréninkového programu ŽIVÝ BYZNYS. Tento program trval 3 měsíce a účastnilo se jej kompletní vedení firmy od majitele až po předáky. „Impulsy pro živý byznys se staly naší cestou k úspěchu“ říká Karel Baran. A my se ptáme, proč?

celý rozhovor

 

 

 

 

JAK DOSÁHNOUT ZMĚNY


Přínosem ŽIVÉHO BYZNYSU je dosažení změn ve firemních procesech a zvýšení produktivity. Působíme na kolektiv pracovníků v prostředí firmy tak, aby došlo k jejich uvolnění a získání nadhledu. Ukazujeme jim, že to jde i jinak a dáváme prostor k tvořivému myšlení a k opuštění nefunkčních myšlenkových schémat.

Sestavili jsme program, který je naplněn tím nejlepším, s čím jsme se za léta praxe potkali. Nabízíme v něm cenné zkušenosti získané od expertů v různých oborech, jejichž poznání pomáhá mnoha lidem v praxi.
 

 

 

 

 

 

IMPULSY
Video

UMĚNÍ MOTIVACE
Seminář

ŽIVÝ KRUH
Ochutnávka

FIREMNÍ PROGRAM
Akcelerace týmu

DYNAMIKA SKUPINY
Cyklus seminářů